People

Konu Lab

Supervisor
Associate Professor Ozlen Konu: konu@fen.bilkent.edu.tr


PhD Candidate Ayse Gokce Keskus: gokce.keskus@bilkent.edu.tr

PhD Candiate Murat Yaman: murat.yaman@bilkent.edu.tr

PhD Candidate Seniye Targen: seniye.targen@bilkent.edu.tr

MSc Candidate Fatma Betul Dincaslan: fatma.dincaslan@bilkent.edu.tr

MSc Candidate Damla Gunes: damla.gunes@bilkent.edu.tr

Adams Lab

Supervisor
Associate Professor Michelle M. Adams: michelle@bilkent.edu.tr


PhD Candiate Ergul Dilan Celebi Birand: dilan.celebi@bilkent.edu.tr

PhD Candiate Melek Umay Tuz: umay.tuz@bilkent.edu.tr

PhD Candiate Begun Erbaba: begun.erbaba@bilkent.edu.tr

PhD Candiate Elif Tugce Karoglu: elif.karoglu@bilkent.edu.tr

MSc Candidate Narin Ilgim Ardic: ilgim.ardic@bilkent.edu.tr

Kafaligonul Lab

Supervisor
Assistant Professor Hulusi Kafaligonul: hulusi@bilkent.edu.tr


PhD Candidate Aysenur Karaduman: a.karaduman@bilkent.edu.tr

Tulay Arayici

Zebrafish Facility Technician

Tulay Arayici: arayici@fen.bilkent.edu.tr