8. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Günleri

Bilkent Üniversitesi Uluslararası Üniversite Tiyatro Festivali

2019 Bilkent Uluslararası Tiyatro Günleri Başvuru Formu 2019 Bilkent International Theatre Days Application Form

Oyun poster, fotoğraf ve videosu / Poster, photographs and video of the play

1. Oyunun size ait prodüksiyonundan 2-5 dakikalık bir videoyu başvuru sırasında yollamanız gerekmektedir. Videonuz web sitenizde yer almıyorsa, youtube.com gibi bir platforma yükleyerek linkini yukarıdaki kutuda bizimle paylaşabilir ya da wetransfer.com gibi bir transfer servisi kullanarak bilkenttiyatrosu@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

You should send us a 2-5 minute excerpt from your production of the play during the application. You can send us a link to your video by either sharing its online link from youtube.com, or email it to us at bilkenttiyatrosu@gmail.com by using a transfer service such as wetransfer.com

2. Oyun posteri ve 1-5 adet prodüksiyon fotoğrafını başvuru sırasında bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Fotoğraflar için linkler bulunuyorsa başvuru sırasında yukarıdaki kutuya ekleyin. (Yüksek çözünürlüklü poster ve fotoğraflar da başvuru sırasında bilkenttiyatrosu@gmail.com adresine .jpg formatında gönderilmelidir.) 

Please add the online link to your play’s poster and 1-5 production photos. (Please also send the high resolution images to bilkenttiyatrosu@gmail.com in .jpg format during your application.)

Close Menu